Sahtlitega vitriin Saaristo 60 / 1 uksega

9172021

Sahtlitega vitriin Saaristo 60 / 1 uksega

9172021
Hind alates
1 156,00 €
Alates / kuus

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo ühendab endas looduslähedase disaini, parima kvaliteedi ja funktsionaalsuse.

Kui Sa soovid, et kodu oleks sisustatud kvaliteetselt ja kaasaegselt, ent siiski kummardusega loodusele, on Saaristo mööbliseeria sinule mõeldud. Sahtlitega vitriinkapp Saaristo on minimalistliku joonega, mis rõhutab esipaneeli erakordset ja kordumatut disaini. Kapi vitriin võimaldab esile tuua kauneid ja olulisi esemeid, sahtlitesse saab paigutada muu tarviliku. 

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo võib olla teie kodu unikaalseks pärliks, samas võite Saaristo sarja esemeid ka kogu oma elamises kasutada. Nea Vikströmi disainitud mööbel on inspireeritud aja kulgemisest ja looduslike materjalide naturaalsest kulumisest põhjamaiste tuulte ja vihmade käes. Saaristo tootesarjast leiad lisaks laia valiku kappe, kummuteid ja vitriine, millest luua just sinu kodule sobivaim kombinatsioon.

Kvaliteetsete Saaristo toodete loomisel on kasutatud parimaid materjale. Vitriinkapi kasutamise muudab nauditavaks see, et uks ja sahtlid avanevad ning sulguvad pehmelt ja hääletult. Karkassi materjalina on kasutatud MDF-i, vitriini vaheriiul on klaasist. Minimalistlikus stiilis lisadetailid on tagasihoidlikku alumiiniumitooni.

Sahtlitega vitriinkapp Saaristo on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning sobitub hästi igasse ruumi nii linlikus korteris kui maakodus!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted