Vitriin Saaristo 60 / 1 uksega

9172029 

Vitriin Saaristo 60 / 1 uksega

9172029 
Hind alates
776,00 €
Alates / kuus

Klaasuksega vitriinkapp Saaristo ühendab endas looduslähedase disaini on kaasaegse kvaliteedi!

Kui Sa soovid, et kodu oleks sisustatud kvaliteetselt ja kaasaegselt, ent siiski kummardusega loodusele, on Saaristo mööbliseeria sinule mõeldud. Klaasuksega vitriinkapp Saaristo on minimalistliku joonega, mis toob esile esipaneeli erakordse ja kordumatu disaini. Klaasist riiulitega vitriinkapp on justkui võrratu raam sulle oluliste esemete kauniks eksponeerimiseks.

Klaasuksega vitriinkapp Saaristo võib olla teie kodu unikaalseks pärliks, samas võite Saaristo sarja esemeid ka kogu oma elamises kasutada. Nea Vikströmi disainitud mööbel on inspireeritud aja kulgemisest ja looduslike materjalide naturaalsest kulumisest põhjamaiste tuulte ja vihmade käes. Saaristo tootesarjast leiad lisaks veel laia valiku kappe, kummuteid ja vitriine, millest luua just sinu kodule sobivaim kombinatsioon.

Kvaliteetsete Saaristo toodete loomisel on kasutatud parimaid materjale. Vitriinkapi kasutamise muudab nauditavaks see, et uks avaneb ning sulgub pehmelt ja hääletult ning sulle kallid esemed on tolmu eest kindlalt varjul. Karkassi materjalina on kasutatud MDF-i, vitriini vaheriiul on klaasist. Minimalistlikus stiilis lisadetailid on tagasihoidlikku alumiiniumitooni.

Klaasuksega nelja riiulivahega vitriinkapp Saaristo on mõõduga 60x47x164 cm (laius x sügavus x kõrgus) ning sobitub hästi igasse ruumi nii linlikus korteris kui maakodus!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted