Saaristo kummut / 2 sahtlit / 60x47x62 cm

9172019

Saaristo kummut / 2 sahtlit / 60x47x62 cm

9172019
Hind alates
575,00 €
Alates / kuus

Saaristo põhjamaine kahe sahtliga kummut loob rustikaalse ning romantilise atmosfääri!

Skandinaavlased on tuntud oma visaduse, vastupidavuse ning loodusläheduse poolest. Me peame vastu külmas põhjatuules, paukuvas pakases ning valinguna alla voolavas vihmavees. Just sellest, viikingite järglastele omasest tugevast loomusest on inspireeritud Saaristo põhjamaine kahe sahtliga kummut!

Rustikaalse ilmega kahe sahtliga kummut on piisavalt suur, et mahutada ajalehti-ajakirju, dokumente, koduapteeki vm tarbeesemeid. Samas ei jäta kummut massiivset muljet ning sobib suurepäraselt ka näiteks maalähedase interjööriga magamistuppa öökapiks. Selle romantilise kahe sahtliga kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Käesolev kahe sahtliga kummut kuulub Saaristo kvaliteetsesse ning omanäolisesse tootesarja, mis väärtustab aja loomulikku kulgemist. Samas mööblisarjas on saadaval veel lai valik erinevas mõõdus kappe, kummuteid ja vitriine. Loo oma koju põhjamaiselt stiilne ning kvaliteetne sisustuse terviklahendus!

Mõõdud: 60x47x62 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Комод создает романтическую атмосферу!

 

Комод Saaristo с двумя ящиками создает романтическую атмосферу!

 

Скандинавы  известны своей прочностью, устойчивостью и близостью к природе.  Мы выдерживаем северный ветер, холод и проливной дождь, стекающий вниз. Именно таким стойким северным характером викингов и были вдохновлены создатели скандинавского комода Saaristo!

 

Комод  с двумя ящиками, достаточно  большой, чтобы разместить газеты, журналы, документы, домашнюю аптечку или другие предметы быта. Тем не менее, комод не оставляет  впечатления  массивности  и так же идеально подходит, например, в загородный интерьер спальни, как тумбочка. Ящики комода  открываются и закрываются  мягко и бесшумно.

 

Комод с двумя ящиками, принадлежит к уникальной производственной линии Saaristo, которая ценит естественное течение времени. В то же время, в данной мебельной линии, доступны различные шкафы, комоды и витрины разных размеров. Создайте у себя дома полное решение в скандинавском стиле!

 

Размеры: 60x47x62 см (ширина х глубина х высота)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted