Baarilaud Sara 90 / 90x90x90 cm

31081110

Baarilaud Sara 90 / 90x90x90 cm

31081110
Hind alates
516,00 €
Alates / kuus

Stiilne baarilaud Sara on noorpaaride lemmikvalik!

Köögisaarte kõrval figureerib üha enam tavapärasest kõrgemaid söögilaudu ja seda just väiksemates kodudes, kus mitmetasandilisus muudab toa visuaalselt ruumikamaks. Stiilne baarilaud Sara kaunis valik nii avatud köögialaga elutuppa kui ka väiksemõõdulisse kööki.

Stiilne baarilaud Sara on esteetiliselt ilus ja minimalistlik, ilmestades iga majapidamist modernse hõnguga. Baarilaud Sara pole liiga kõrge ega tavapäraselt madal, vaid just paras – 90 cm. Laua ideaalsed mõõdud annavad ruumile efektse ja maitseka mitmetasandilisuse, vältides liiga lounge’likku tunnetust.

Baarilaud Sara on mõõdud on 90x90x90 (Laius x Pikkus x Kõrgus). Tegu on ülimalt pasliku lauaga romantiliste hommiku- ja õhtusöökide jaoks kahekesi, ent pühapäevaseid pannkooke mahub laua ümber hõlpsasti nautima ka neljakesi.

Baarilaud Sara välimusele annab viimistletud mulje õigesti valitud toolid. Kombineerides laua samanimeliste baaritoolidega, lood oma koju harmoonilise ja äraütlemata stiilse terviku. Baarilaua värvuseks saad valida kas valge, pruuni, tumepruuni, pöögi, tamme või valgeks peitsitud tamme. Valik on sinu – kas soovid lisada oma koju tammepuidu soojust või hoopis valget helgust.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted