Söögilaud Sara 180 / valge / 180x95x76 cm

31081001

Söögilaud Sara 180 / valge / 180x95x76 cm

31081001
Hind alates
777,00 €
Alates / kuus

Valge pikk söögilaud lummab värskusega!

Pere on just nii tugev kui on selle traditsioonid. Üks parimaid peretraditsioone on üheskoos hommikukohvi nautimine ja õhtust einestamine. Valge pikk söögilaud Sara on soojade emotsioonide ja ühiste mälestuse keskmesse ainuõige valik!

Kaasaegne mööblidisain väldib maitsetut kitši. Moes on konkreetsed vormid, minimalism ja praktilisus. Valge pikk söögilaud Sara on välimuselt lihtne ja ilus. Laua erkvalge toon ilmestab igat söögiruumi avaruse ja värskusega.

Valge pikk söögilaud Sara mõõtudes 180x95x76 cm (Pikkus x Laius x Kõrgus) mahutab mugavalt istuma 6-8 inimest. Tegu on väga praktilise söögilauaga, kuivõrd selle kaunist valget lõppviimistlust katab läbipaistev klaas, mis muudab laua igapäevase puhastamise ülilihtsaks.

Ükski söögilaud pole täiuslik õigesti valitud toolideta! Soovitame soetada söögilaud Sara ümber samanimelised mugavad ja laia kattematerjalide valikuga söögitoolid. Nõnda saad soetada kogu vajaliku söögitoa mööbli mugavalt ühest kohast ja kaunistad oma kodu kokku stiilse ja praktilise terviklahendusega!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted