Söögilaud Sara 180 / tamm / 180x95x76 cm

31081008

Söögilaud Sara 180 / tamm / 180x95x76 cm

31081008
Hind alates
1 101,00 €
Alates / kuus

Tammepuidust söögilaud on tugevuse ja vastupidavuse sümbol!

Pere on just nii tugev kui on selle traditsioonid. Üks parimaid peretraditsioone on üheskoos hommikukohvi nautimine ja õhtust einestamine. Tammepuidust söögilaud Sara on soojade emotsioonide ja ühiste mälestuse keskmesse ainuõige valik!

Tammepuidust söögilaud Sara on materjalile kohaselt traditsioonilise ja väärika disainiga. Söögilauda kaunistab iga laua puhul ainulaadne puidumuster, mis lisab sinu kodule soojust ja hubasust. Teadupärast on tammepuidust mööbel äärmiselt vastupidav ja muutub ajapikku aina ilusamaks, seega võid kindel olla, et söögilaud Sara võõrustab sinu pere suursündmusi aastaid.

Tammepuidust söögilaud Sara mõõdud on 180x95x76 cm (Pikkus x Laius x Kõrgus), võimaldades korraga söögilaua taha koguneda 6-8 inimesel. Tegu on suurepärase lauaga, millega tuua põhjamaisesse kodusse soojust või täiustada maalähedase interjööriga söögituba – tammepuidust söögilaud on alati laitmatult soliidne!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted