Laualamp Scala

7054130

Laualamp Scala

7054130
Hind
104,00 €
Alates / kuus

Sisekujundustrendide maailmas teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Enim kohtab silmapaistvaid lahendusi modernsemates elamutes, kuid julgustame kõiki muutma oma interjööre põnevamaks stiilsete sisustusaksessuaaride abil! Ka see eriline laualamp Scala haarab vaataja tähelepanu oma unikaalse disainiga!

Lauavalgusti Scala on kahtlemata üks karakteriga sisustuselement. Sageli piisabki vaid ühest-kahest isikupärasest disaintootest, et anda interjöörile just see viimane puuduolev lihv tervikust. Valgustid on suurepärane valik ka oma praktilisuse poolest. Väiksemaid disainvalgusteid saab kasutada lisaks olemasolevatele üldvalgustitele näiteks aknalaual, riiulil, põrandal, öökapil, laual – lase vaid fantaasial lennata!

Laualamp Scala ühendab endas erinevaid geomeetrilisi vorme ning ka materjale: lambi disainimisel on kasutatud nii puitu kui ka keraamikat. Mõõtmetelt on tegemist pigem väiksema lauavalgustiga, mis teeb sellest ideaalse valiku öökapile, riiulisse või diivanilauale.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted