Peegel Scala / erinevad mõõdud

33645042

Peegel Scala / erinevad mõõdud

33645042
Hind alates
78,00 €
Alates / kuus

Diskreetselt kaunis valge seinapeegel Scala on kasutusvõimalustelt universaalne!

Klassikaline, kergete nikerdustega raam on teinud sellest peeglist meie klientide lemmiku. Valge seinapeegel Scala on kaunis ja oma kasutusalalt tõeliselt universaalne. Kaunis oma lihtsuses ja diskreetses suurusuguses ilmestab see peegel hästi nii küllusliku interjööriga kui ka põhjamaiselt minimalistlikku kodu.

Maitsekalt kaunistatud valge seinapeegel Scala sobib nagu valatult kõigisse ruumidesse. Kuna peeglit Scala on saadaval erinevates mõõtudes, saab soovi korral ühendada erinevate ruumide kujundused ühtseks tervikuks just valitud peeglite abil! Mõtle, kui hästi sobiks see ilus peegel elutuppa, esikusse, söögituppa, kööki, sauna eesruumi jne.

Valge seinapeegel Scala on saadaval reas erinevates mõõtudes, sealhulgas ruudukujulisena. Vali vastavalt oma vajadustele sobiv mõõt: 48x48 cm, 48x88 cm, 53x138 cm, 38x168 cm või 63x168 cm. Peegleid saab seinale paigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Vali endale sobiv mõõt ja värskenda kogu kodu Scala peeglitega!

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted