Üldlaud Scan (erinevad mõõdud)

29057

Üldlaud Scan (erinevad mõõdud)

29057
Alates / kuus

Töökeskkonna üldine ilme on ülimalt oluline, et tagada töötajate motiveeritus, heatujulisus ja pikaajaline töötahe. Selleks, et hoida töömeeleolu ülev, tasub investeerida kvaliteetsesse ja silmailu pakkuvasse kontorimööblisse. Scan üldlaud on kauni kontori alustala!

Kas otsid sobilikku lauda nii kontoriruumi, puhkeruumi kui ka ootealasse, siis Scan üldlaud on suurepärane valik! Laud sobib väga hästi abi- või nõupidamislauaks, ent ka puhkeruumi söögilauaks.  Scan üldlaud on saadaval mitmes erimõõdus ja kõrguses, seega kombineerides erinevaid Scan üldlaudu lood stiilse ühtse interjööri. Läbimõeldud disainiga keskkonnas on kõigil mõnus ja hea olla.

Scan üldlaud on saadaval nii ümmarguse kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmargune lauaplaat on hea valik ooteruumi, söögialasse kui ka nõupidamisruumi, kandiline lauaplaat on loogiline valik töölauaks. Minimalistliku disainiga Scan üldlauad jätavad eriti efektse mulje avatud plaaniga kontoris.

Scan üldlaua teeb kauniks kvaliteetne plaatjalg, mis lisab kontoriruumidele modernsust. Kandilised jalad on saadaval alaplaadi mõõduga kas 38x38 cm või 48x48 cm, ümarate plaatjalgade alaplaadi läbimõõt on kas 46 cm või 60 cm.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted