Peegel Silver / erinevad mõõdud

33645125

Peegel Silver / erinevad mõõdud

33645125
Hind alates
128,00 €
Alates / kuus

Laia hõbedase raamiga peegel Silver on modernselt soliidseks aktsendiks!

Hõbedase raamiga peegel Silver on soliidne, et samas modernse joonega. Huvitav veidi laiem raam tõmbab pilku ja annab aimu pererahva originaalsest maitsest. Matt hõbe mõjub luksuslikult, olemata siiski pillav. Kui soovid, et sinu kodus oleks sulle omast tagasihoidlikku, ent teadliku joonega stiili, on hõbedase raamiga peegel Silver just sobilik valik.

Seinapeegel Silver on oma stiili poolest sobiv nii koju kui kontori- või teeninduskeskkonda. Minimalistlik peegel annab märku oma kohalolust, ent jätab võimaluse särada ka teistele ruumis viibijatele – näiteks peegli kasutajatele. Hõbedase raamiga peegel sobitub täiuslikult kaasaegselt modernsesse lihtsate joontega interjööri. 

Hõbedase raamiga peegel Silver sobib kasutamiseks erinevates ruumides esikust magamistoani. Seinapeeglit valmistatakse kahes mõõdus: 58x99 cm ja 63x148 cm, mõlemat on võimalik paigutada seinale nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted