2-kohaline diivanvoodi Sofia / 154x88x91 cm

9100086

2-kohaline diivanvoodi Sofia / 154x88x91 cm

9100086
Hind alates
665,00 €
Alates / kuus

Soovid täiendada oma kodu kvaliteetse, maitseka ja multifunktsionaalse diivanvoodiga?

2-kohaline diivanvoodi Sofia on just selline. Diivan pakub mõnusat olemist kahele inimesele ja on piisavalt kompaktne, et sobida ka väiksemasse ruumi. Diivan on vaid ühe liigutusega voodiks avatav ja taas diivaniks muudetav.

2-kohaline diivanvoodi Sofia on klassikalise disainiga, mis sobitub suurepäraselt nii linlikku korterisse kui maakoju. Mõnusalt suured ja pehmed toetuspinnad ning kohevad lisapadjad muudavad selle diivani tõeliselt kutsuvaks pesaks. Olge ettevaatlikud, võibolla tuleb teil kehtestada diivani kasutamise graafik!

Nali naljaks. Tõsi on see, et 2-kohaline diivanvoodi Sofia on avatuna piisavalt suur ja mugav, et kaks inimest end hästi välja saaks magada. Selline hea varuvoodi on igas külalislahkes kodus vajalik.

2-kohaline diivanvoodi Sofia on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Diivani loomisel on kasutatud kvaliteetseid materjale. Kattekangaks on Luna tekstiil ja seda pakutakse kolmes värvitoonis: valge, halli ja mustana. Diivani mõõdud on 154x88x91 cm (laius x sügavus x kõrgus), avatud voodi mõõdud 120x190 cm.

Хотите усовершенствовать свой дом высококачественным и многофункциональным диваном-кроватью?

 

Диван кровать Sofia- это то, что надо. Диван комфортен для двух человек и достаточно компактен, чтобы поместиться в маленькой комнате. Диван  одним движением превращается в кровать.

Двуспальный диван-кровать Sofia - это классический дизайн, который идеально подходит как для квартиры, так и для дома. Прекрасные большие и мягкие поверхности и дополнительные подушечки делают этот диван действительно особенным. Будьте осторожны, возможно, вам придётся составить график пользования диваном!

 

2-kohalinediivanvoodiSofiaonsuurepärasehinna-kvaliteedisuhtega. Diivani loomisel on kasutatud kvaliteetseid materjale. Kattekangaks on Luna tekstiil ja seda pakutakse kolmes värvitoonis: valge, halli ja mustana. Diivani mõõdud on 154x88x91 cm (laius x sügavus x kõrgus), avatud voodi mõõdud 120x190 cm.

Шутки шутками, а дело в том, что двуспальный диван-кровать Sofia достаточно большой и удобный, и два человека могут хорошо на нём поместиться. Такая "запасная" кровать, необходима в каждом доме.

 

Диван-кровать Sofia - это отличное соотношение цены и качества. Для создания дивана используются высококачественные материалы. Покрытие - текстиль Luna , который предлагается в трех цветах: белый, серый и черный. Размеры дивана 154x88x91 см (  длинаx ширина х высота), размер в открытом виде составляет 120x190 см.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted