Nurgadiivan Soul 198x305x150 cm

9100321

Nurgadiivan Soul 198x305x150 cm

9100321
Hind alates
1 591,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Trendikas nurgadiivan Soul saab sinu kodu hingeks esimesest silmapilgust alates!

On olemas kahte sorti diivaneid: need, mis peavad kenasti vastu, on üpris mugavad ning ei trügi üldises interjööris liialt esile. Ühesõnaga – teevad oma töö ära. Ja siis on diivanid, mis on suured, pehmed, luksuslikud ning mis meelitavad enda juurde nagu karikakar mesilast.. Pole ilmselt pikemalt tarvis seletada, kummasse kategooriasse kuulub see trendikas nurgadiivan Soul?!

Lisaks suurepärasele selge joonega disainile on mooduldiivani suureks eeliseks selle kasutamise dünaamilisus. Otsusta ise, kui suurt diivanikomplekti soovid, kui mitmele inimesele peaks istumiskohti olema, kas diivan peaks olema vasak- või parempoolse nurgaga – või hoopis mõlemaga? Miks ka mitte paigaldada kahe mooduli vahele sobiv diivanilaud? Trendikas nurgadiivan Soul võimaldab seda kõike teha!

Lisaks sellele nurgadiivanile on Souli diivanite peres veel saadaval 2- ning 3-kohaline diivan ning tugitool. Ühe sarja tooteid soetades on imelihtne luua oma koju stiilne ning terviklik interjöör! Komplektiga on kaasas puidust diivanijalad, kuid soovi korral on võimalus tellida neid ka metallist. Ülal toodud hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.

Nurgadiivan Soul on mõõtudes 198x305x150 cm.

Hind alates on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali ja diivanijalgade valikust.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted