Hinnad, millest on raske mööda vaadata

Kvaliteedi ja Skandinaavialiku disaini poolest tuntud Isku mööblisalong otsustas mõnda aega tagasi lõpetada allahindlustel rallimise ning langetas jäädavalt kõiki hindu. Nüüdseks juba kaks aastat kehtinud Mõistlikud Hinnad on klientide poolt üle ootuste hästi vastu võetud: klient näeb kohe hinnasildilt, kui palju ta päriselt hinnast alla saab.  ISKU uute, soodsamate hindade kõrvale on märgitud ka vanad hinnad. Selline püsivalt soodsad ja Mõistlikud Hinnad on kehtivad aasta ringi. Püsivalt ja jätkuvalt.

Jõulud pole enam kaugel!

Praegune olukord maailmas ja meil Eestis on nii mõneti inimeste käitumist muutnud. Näiteks pööratakse nüüdsest rohkem tähelepanu oma kodusele keskkonnale, st tehakse remonti ja värskendatakse sisustust. Hubane ja kodune olemine loob meile rahuliku keskkonna, kus saame enda akusid laadida, et siis taas igapäeva toimetustega tegeleda. Kvaliteetne mööbel teadupärast kestab aastaid ning mõned isegi põlvest-põlve. Skandinaavialik stiil on omamoodi ajatu ja puhta joonega, sobitudes kokku eri stiili interjööridega ning jääb ka trendide vahetudes moodsaks. Isku kauplusest leiabki laia valiku erinevaid skandinaavia brände, sealhulgas Isku enda toodangut.

Kui soovid uuel mööblil jõulud  vastu võtta, tasub tellimused võimalikult ruttu ära vormistada!

Tulenevalt suurenenud nõudlusest kvaliteetse mööbli järele, tasub kodu sisustamisega õigepea algust teha. Selleks, et saaksid kogu perega muretult uuel diivanil või lähedastega ühiselt jõululaua taga istuda, tuleks tellimused juba praegu esitada!

Sügisene -15% lisaallahindlus kõikidele toodetele

Lisaks niigi Mõistlikele Hindadele otsustasime sel sügisel kõik hinnad täiendavalt -15% alandada. Nii saad veel enne aasta lõppu kodu uue hubase ja stiilse mööbliga sisustada ning kontorisse või kodukontorisse ergonoomilise töölaua ja -tooli valida. Sügisene täiendav -15% allahindlus kestab kuni 26.oktoobrini 2020.

Tutvu meie laia tootevalikuga siin