Põrandalamp Sven

7054219

Põrandalamp Sven

7054219
Hind
481,00 €
Alates / kuus

Aina rohkem armastatakse sisekujunduses „müravabadust“. Ei mingeid liigseid mööbliesemeid, detaile, värve. Minimalism on tulnud, et jääda – see stiil püsib alati trendikas! Väheste asjade keskel elamine on stressivaba ning energiat loov. Lisaks sellele on lihtsa, ent elegantse joonega disainiga mööbli valik väga lai. Ka see minimalistlik põrandalamp Sven on justkui loodud modernsesse interjööri!

Me kõik teame, et õige valgustuse valimine tuppa on kodusisustamisel üks keerulisemaid ülesandeid. Üldvalgusteid on väga palju erinevaid liike, alates põrandalampidest ning lõpetades süvisvalgustitega – igaühel neist oma funktsioon. Hoolikalt valitud põrandalamp sobib täitma nii lugemislambi hubase meeleoluvalguse tekitaja rolli.

Lisaks minimalistlikele sisustuselementidele on interjöörides jätkuvalt trendikas ka skandinaavialik naturaalsus ning ehedus. Põrandalamp Sven võlubki oma lihtsusega: kvaliteetsest puidust valmistatud kolmeharuline jalg tipneb klassikalise heleda lambivarjuga. Põrandalambi kõrguseks on 132 cm, mis sobib ideaalselt ka magamistuppa voodi kõrvale.

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Populaarsed tooted