Tumba Swing / 63x45x36 cm

30808011

Tumba Swing / 63x45x36 cm

30808011
Hind alates
477,00 €
Alates / kuus
Palju erinevaid värve, küsi pakkumist!

Tumba Swing kuulub Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuva mööblitootja HT Collection tootevalikusse.

Kombineeri omavahel tumba ja sama disainiga kiiktool Swing. Nii tagad maksimaalse mugavuse ja ideaalse silmailu.

Tumba on lahe mööbliese, mida sageli alahinnatakse. Tumbal on oma võlu ja see on mööbliese, mis leiab kasutust rohkem, kui esialgu võiks arvata! Swing tumba on ideaalne sümbioos ekstramugavast materjalist ja disainist. Siluett jätab tumbast mulje kui traditsioonilisest minimalistliku stiiliga esemest, mis sobib valatult igasse kodusse. Kombineerides Swing kiiktooliga lood oma koju ilusa terviklahenduse!

Swing tumba kuulub Põhjamaade käsitööd ja kvaliteeti pakkuva mööblitootja HT Collection tootevalikusse. HT Collection mööbliesemed on tuntud vastupidavuse ja ajatu Skandinaavia disaini poolest. Kvaliteetsed materjalid, hoolikas teostus ja kasutaja mugavusele orienteerumine on avanud stiilsete kodude uksed HT Collectioni mööbliesemetele üle 50 aasta.

Tumba kattematerjalide värvivalik on lai. Väljatoodud “hind alates” on antud A-klassi tekstiilist kattematerjaliga kiiktoolile. Tumba mõõdud on 63x45x36 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus). Küsi pakkumist siit samast!

Тумба Swing, входит в коллекцию фирмы- производителя качественной скандинавской мебели- HT Collection

 

Комбинируй между собой тумбу, кресло- качалку и кресло Swing. Так достигнете максимального комфорта и внешней красоты.

Тумба - прекрасная деталь мебели, которая делает весь комплект красивым и очаровательным. Часто недооценивается значение тумбы, но на самом деле это вещь, которая приносит больше пользы, чем первоначально предполагалось.  Тумба Swing - это симбиоз удобства и дизайна. Силуэт тумбы - традиционный элемент минимализма, который идеально подходит для каждого дома.

 

Тумба Swing, входит в коллекцию фирмы- производителя качественной скандинавской мебели- HT Collection . Изделия из коллекции HT Collection  славятся своей долговечностью и скандинавским дизайном. Высококачественный материал, качественное проиводство и удобство в использовании - это всё открыло двери стильных домов для мебели из коллекции HT Collection ещё более 50 лет.

 

Выбор цвета обивки очень широк. Данная цена указана на текстиль А-класса. Размеры тумбы 63x45x36 cm (ширина-длина-высота)

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted