Tugitool Tampa 79x88x99cm

9100327

Tugitool Tampa 79x88x99cm

9100327
Hind alates
432,00 €
Alates / kuus

Täiuslik sisekujundus koosneb hoolikalt läbimõeldud mööbliesemete detailidest ja disainielementidest. Tugitoolid peegeldavad omaniku maitse-eelistust ja iseloomu. Kui sa väärtustad elegantsust, ajatut klassikat ja traditsioonilisi siluette, siis Tampa tugitool on parim valik!

Reguleeritavad tugitoolid võimaldavad väärtuslikku toaruumi ja rahalist ressurssi kokku hoida, kuivõrd pole vaja soetada vähese funktsionaalsusega tumbat. Tampa tugitool on reguleeritav, see tähendab, et ühe lihtsa liigutusega on tugitool muudetav lõõgastavaks lamamistooliks. Me kõik teame, et teinekord kerge uinak oma lemmiktugitoolis on kosutavam kui diivanil või voodis.

Tampa tugitool on klassikaliselt ilus mööbliese, mille puhul on iga detail tasakaalus. Tugitooli seljatoe õmblusdetailid lisavad väljapeetust ja üleni kangaga kaetud käetoed suursugusust. Kõrge seljatugi ja pehme istumisase garanteerivad ülimalt mugava istumiskogemuse.

Tugitooli kattematerjaliks saad valida tekstiili või naha. Väljatoodud “hind alates” on antud 3. klassi tekstiilist kattematerjalile. Toote lõplik hind sõltub kattematerjali valikust. Tugitooli mõõdud on 79x88x99 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus).

Идеальный дизайн интерьера состоит из тщательно продуманных предметов мебели

Идеальный дизайн интерьера состоит из тщательно продуманных предметов мебели и элементов дизайна. Кресла отражают вкусовые предпочтения и характер владельца. Если вы цените элегантность, вечную классику и традиционные силуэты, кресло Tampa - лучший выбор!

 

Регулируемые кресла позволяют экономить драгоценное пространство и деньги, так как нет необходимости покупать малофункциональную тумбу. Кресло Tampa регулируется, а это означает, что при одном простом перемещении кресло можно трансформировать в расслабляющий лежак для отдыха. Мы все знаем, что иногда легкий сон в вашем любимом кресле более освежает, чем сон на диване или кровати.

 

КреслоTampa - это классически красивая мебель, в которой каждая деталь сбалансирована. Прошитые детали на спинке добавляют эффектности и покрытые тканью подлокотники, придают величия. Высокая спинка и мягкое сиденье гарантируют удобство.

 

Вы можете выбрать текстиль или кожу в качестве материала покрытия.

 «цена от» представлена на материал текстильного покрытия 3-го класса. Окончательная цена продукта зависит от выбора материала. Размеры кресла 79x88x99 см (ширина x длина x высота).

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted