Moodulriiulid Tendo-Oppi

TENDO-OPPI

Moodulriiulid Tendo-Oppi

TENDO-OPPI
Alates / kuus

Praktiline moodulriiul Tendo-Oppi pakub nutikaid kombineerimisvõimalusi! 

Tendo sarja kuulub erinevaid omavahel sobivaid kappe ja riiuleid. Praktiline moodulriiul Tendo-Oppi annab oma laia mõõtude, materjalide ja värvide valikuga igaühele võimaluse panna kokku täiuslik lahendus kodu, kontori, lasteaia või kooli tarbeks. Lõpptulemuseks on kaunis ja puhta ilmega ruum, kus kõigele tarvilikule on oma koht kas sahtlis, riiulis või kapis.

Moodsa skandinaavialiku joonega moodulriiul on saadaval nii tagasihoidlikes kui kirkamates värvitoonides. Kes soovib riiulitele päris oma näo anda, saab lasta kappide tausta kangaga katta – seda teenust pakutakse lisavõimalusena. Arvestades laia formaatide valikut sahtliboksist mahuka kapp-kummutini on praktiline moodulriiul Tendo-Oppi hea lahendus.

Tendo-Oppi ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja mööbliesemetega. Nii on sul individuaalse lahenduse loomisel veelgi rohkem mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda interjööri Tendo seeria toodetega ajapikku vastavalt vajadustele.

Kasutaja saab ise valida moodulriiuli tüübi, suuruse ja materjali, aga ka värvitooni ja jalgade stiili. Jalgade valikus on rattad, sokkel (grafiithall IM-88) ja jalad (grafiithall IM-88). Värvitoonide puhul saab võtta rahulikuma või värviküllasema tooni, sest valikus on hall, valge, sinine, roheline, must ja punane.


Практичная модульная полка Tendo-Oрpi предлагает практичные комбинации!

 

Серия Tendo включает в себя различные, подходящие между собой, шкафы и полки. Практичная модульная полка Tendo-Oppi предлагает широкий диапазон размеров, материалов и цветов, чтобы собрать идеальное решение для собственного дома. Конечным результатом является красивая и чистая комната, где все необходимое имеет своё место в ящике, полке или шкафу.

 

Практичная модульная полка Tendo-Oppi с современной скандинавской ноткой доступна как в скромных, так и в ярких цветах. Кто хочет придать полке особенные черты, может покрыть полку  тканью – эта услуга предлагается в качестве дополнительной опции. Учитывая широкий диапазон размеров, Тendo-Oppi является хорошим решением для гостиной, детской комнаты, спальни или для стойки регистрации.

 

Практичная модульная полка Tendo-Oppi совместима с материалами и размерами предметов мебели из серии Tendo. Таким образом, у вас еще больше возможностей

Küsi lisainfot

Küsige lisainfot, kui soovite seda toodet teistsuguste omadustega. Isku kataloog pakub tuhandeid värvi-, materjali- ja moodulikombinatsioone.

LHV

Koostöös firmaga Nord Varaliising pakume liisingut ka äriklientidele. Liisingu tingimused:

  • Sissemakse 0%
  • Periood 1-5 aastat
  • Jääkväärtus 1%
  • Kuumakse sisaldab kindlustust
  • Otsus ühe päevaga
  • Ühte lepingusse on võimalik koondada mitme tarnija kaubad

Koos leiame parima lahenduse just Teie ostude finantseerimiseks.

Järelmaksu kalkulaator
Maksumus
Sissemakse
Periood
Sissemakse:
Kuumakse:
Tutvu tingimustega
  • Tooted samast sarjast
  • Populaarsed tooted