3-kohaline diivan Nelson

Hinnad alates

1 035,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg üle 10 nädala

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 879,75

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Diivan on mööbliese, mis on olemas pea igas majapidamises. Võib lausa öelda, et see on kodu süda. Muidugi näeme diivaneid lisakska paljudes kontorites ja mõistagi ooteruumides. Milline diivan soetada endale, see sõltub sinu kodu mõõtudest, sisekujundusest ja mõistagi ka konkreetsetest vajadustest. Võib-olla sul ei olegi tarvis kuigi suurt diivanvoodit, vaid vajadki pisemat, kuid samal ajal stiilset ja mugavat sohvat?

Kahe- või kolmekohaline diivan on küllaltki väike ja seetõttu sobib see kenasti väiksemasse korterisse või paika, kus seda kasutab vähem inimesi. 3-kohaline Nelson on minimalistlik, kuid samal ajal stiilne. Selle kõrged jalad muudavad diivani välimuse väärikaks ning silmapaistvaks.

Diivanijalgade materjali ja värvi saad ise valida – valikus on nii puit- kui ka metalljalad. Diivanijala kõrgus on 15 cm. Ka kangavalik on külluslik, mis tähendab, et leiad kindlasti just enda soovidega kooskõlas oleva kattematerjali.

Mõõdult ja vormilt väiksemat sorti diivan võib mõjuda ruumi avardavalt ning stiilselt ning kõrged jalad jätavad „õhulisema“ mulje. Mõnikord on just lihtne geniaalne!

Mõõdud ja erinevad mudelid leiad juuresolevast galeriist.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055