Abilaud Sundborn hall

257,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Abilaud on universaalne mööbliese, mis võib täita väga paljusid erinevaid funktsioone: nutikas lahendus näiteks väikesesse stuudiokorterisse telerialuseks, magamistuppa peeglialuseks või hoopis esikusse võtmete, rahakoti jms aluseks.

Sundborn abilaual on tasapinna all kaks mugavat sahtlit, millesse väiksemad esemed organiseeritult ära paigutada. Nende all aga riiuliosa, kuhu veelgi esemeid paigutada, kuid samas avatud pinnana teeb abilaua üldmulje trendikalt õhuliseks.

Halli tooni abilauda Sundborn ehivad tumevasksed ümmargused nupud ja vertikaalis süvendatud sooned servades. Sundborn abilaual on raamist veidi laiem pealisplaat ja kergelt kaardus kandilised jalad, mis teevad kummuti visuaalselt kergemaks. Kerge skandinaavialikku stiili abilaud sobib tänu oma ajautule joonele sisustamiseks ka näiteks maamajja.

Abilaud Sundborn on ajatu ning kvaliteetse Soome tippdisaini musternäide, mis on populaarne nii oma kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Skandinaavialik stiil ning põhjamaiste disainerite looming püsib kõikide hooajaliste moevoolude kõrval endiselt trendikana just tänu oma lihtsale vormile ning vastupidavusele.

Taanlased nimetavad seda hyggeks, meie aga lihtsalt õnnelikuks eluks, mis on täis helgust, lihtsust ning kvaliteetseid hetki oma kodus iseenda või lähedaste seltsis. Lase oma ruumi põhjamaist valgust abilaua Sundborn näol!

Harmoonilise ruumi saad luua näiteks sobitades juurde samanimelisse sarja kuuluva halli tooni kirjutuslaua või riidekapi.

Abilaud Sundborn on valikus ka valgena.

Mõõdud: 96 x 38 x 83 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055