Fotod on illustratiivsed.

Baarilaud Sara 90 / 90x90x90 cm

466,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 466,00

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Stiilne baarilaud Sara on noorpaaride lemmikvalik!

Köögisaarte kõrval figureerib üha enam tavapärasest kõrgemaid söögilaudu ja seda just väiksemates kodudes, kus mitmetasandilisus muudab toa visuaalselt ruumikamaks. Stiilne baarilaud Sara kaunis valik nii avatud köögialaga elutuppa kui ka väiksemõõdulisse kööki.

Stiilne baarilaud Sara on esteetiliselt ilus ja minimalistlik, ilmestades iga majapidamist modernse hõnguga. Baarilaud Sara pole liiga kõrge ega tavapäraselt madal, vaid just paras – 90 cm. Laua ideaalsed mõõdud annavad ruumile efektse ja maitseka mitmetasandilisuse, vältides liiga lounge’likku tunnetust.

Baarilaud Sara on mõõdud on 90x90x90 (Laius x Pikkus x Kõrgus). Tegu on ülimalt pasliku lauaga romantiliste hommiku- ja õhtusöökide jaoks kahekesi, ent pühapäevaseid pannkooke mahub laua ümber hõlpsasti nautima ka neljakesi.

Baarilaud Sara välimusele annab viimistletud mulje õigesti valitud toolid. Kombineerides laua samanimeliste baaritoolidega, lood oma koju harmoonilise ja äraütlemata stiilse terviku. Baarilaua värvuseks saad valida kas valge, pruuni, tumepruuni, pöögi, tamme või valgeks peitsitud tamme. Valik on sinu – kas soovid lisada oma koju tammepuidu soojust või hoopis valget helgust.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055