Baaritool Sara

273,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Pohjanmaan

Viimase 30 päeva madalaim hind: 232,05

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui mõelda baaritoolidele, tulevad meelde ilma seljatoeta ebamugavad istumisalused nurgatagustes söögikohtades. Tänapäeval on aga baaritoolid hoopis midagi muud, olles lisaks praktilisusele ka stiilsed ja kaasaegse välimusega. Ka baaritool Sara jääb silma oma moodsalt tagasihoidliku ent stiilipuhta välimusega, mis lausa kutsub end ostma.

Baaritool Sara on minimalistlikult valgetes toonides, lihtsa ja praktilise disainiga mööbliese sinu kööki või söögituppa. Baaritooli kattematerjaliks on valge nahk Soft Antique, vastupidevad ja tugevad jalad on valmistatud puidust. Kuivõrd baaritoolid on kõrged, on väga oluline, et neid oleks kerge ja lihtne liigutada. Õnneks on soovi korral võimalik Sara baaritooli seljatoe ülaosale lisada käepide, mis teeb tooli liigutamise kiireks ja hõlpsaks. Lisaks minimeerib käetugi kordi, mil katsutakse tooli kattematerjali, tagades Sara baaritooli pikaajalise puhta välimuse.

Baaritooli heleda välimuse tõttu sobitub see igasuguse interjööriga kodudesse, nii põhjamaiselt neutraalsete kui ka väljapaistvalt värviliste sisustuslahendustega. Eriti hästi sobitub see aga teiste Sara mööblisarjast pärit baaritoolide ja baarilauaga

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055