Box Lounger / saalinäidis

2 956,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

Laos

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Ole loominguline – mõtle kasti sees!

Box Loungeri näol on tegemist äärmiselt õdusa kastiga, mille sisepinda kattev helisid neelav materjal summutab kõik segavad välishelisid. See on sinu jaoks täiuslik koht, kui soovid helistada, töötada sülearvutis või lihtsalt end ümbritsevast välja lülitades mõnusalt lõõgastuda.

Oma unikaalse disaini poolest sobib Box Lounger eriti hästi avatud planeeringuga kontoritesse ning avalikesse ruumidesse, nt koolidesse, raamatukogudesse või kaubanduskeskustesse. Box Loungerit saab kasutada väga edukalt ka ruumijagajana. Tugitool summutab heli ja sobib hästi lõõgastumiseks, mõtlemiseks või helistamiseks.

Mugava sohva raam on valmistatud surve all vormitud kasepuidust. Sisemine raamistus on kangaga polsterdatud kõrgkvaliteetsest vahust.

Kangas: Step 68120 roheline

Karkass ja jalad: naturaalne kask

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055