Fotod on illustratiivsed.

Dekoratiivpadi Kuiskaus / 40×60 cm

24,00 20,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Iga naine soovib, et kodu oleks kaunis, hubane ja õhkaks rahulikkust ning tingimusteta armastust. On justkui naise ja ema roll muuta ruumist kodu, sest teadupäralt on kodu midagi palju enamat kui lihtsalt ruum. Kodu vajab armastust, mida saab edasi anda nii emotsionaalselt, sõnaliselt kui ka sisekujunduse näol.

Valides õiged värvitoonid, sisustuselemendid ja sobitades need kõik omavahel täiuslikult ka kokku, ongi võimalik muuta tuba ilusaks. Sisustustekstiil, mille alla kuuluvad siis dekoratiivpadjad ja -tekid, loovad palju atmosfääri. Kavalamad kodukujundajad teavad, et mõttekas on seinad-laed-põrandad teha suhteliselt tagasihoidlikud, sest tekstiili ja dekoratsiooniga saab igal aastaajal uue kujunduse luua!

Sisustustekstiilide tootja Lennol pakub igal hooajal uusi ja põnevaid tooteid. Dekoratiivsed mooniõitega padjad on saadaval nii värviliselt kui must-valgelt. Mõlemad variandid loovad koju ilusa õhustiku ja kui patju kombineerida dekoratiivdekiga, on tulemus veelgi kaunim!

Padja mõõdud: 40×60 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055