Diivanilaud Arche / 50x50x50 cm

315,00 220,50

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kes on öelnud, et diivanilaud peab olema igav? Põneva disainiga diivanilaud Arche on huvitav aksessuaar sinu kodus! Vaadeldes lauda eest või küljelt, tundub et näeksid kahte erinevat diivanilauda. Eestvaates on laua raam olematult kitsas ja pealisplaat raami laiune, külgvaates näed aga toekal raamil lauakest, mille plaat ulatub mõlemast äärest üle raami serva. Kasuta seda üllatavat efekti oma kodus põnevalt ära!

Kuubi proportsioonides moderne laud sobib hästi kasutamiseks diivanilauana või abilauana elutoas, söögitoas, fuajees või ka katusealusel terrassil. Terviklikuma mõju loomiseks soovitame paigutada samasse ruumi komplekti mitmest Arche diivanilauast. Eriti huvitav sügavusefekt tekib, kui asetate mitu lauda üksteise kõrvale.

Diivanilaua Arche loomisel on kasutatud kvaliteetseid materjale. Metalljalgu täiendavad alaservas plastikkatted, et kaitsta teie põrandaid kriimude eest. See on just paras mõne nõu, raamatu või arvuti toetamiseks, samuti on mõõduka suurusega lauda hõlbus soovi korral uude kohta paigutada.

Laua mõõt on 50x50x50 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055