Diivanilaud Penni / 90x60x50 cm

72,00 61,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 57,60

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Erinevad diivani- ja abilauad mängivad elutoa sisustamisel alati suurt rolli. Diivanilauale on mugav kohvitassi, ajakirju-ajalehti või muid tarbeesemeid paigutada. Samal ajal on see abimeheks, kui soovid väikeste aksessuaaride abil muuta toa üldilmet, paigutades erinevatele pindadele lilli või küünlaid.

Diivanilaud võib olla samas stiilis ülejäänud mööbliga, ent see võib ka eristuda ning lisada tervikusse hoopis põneva ning omanäolise aktsendi. Diivanilaud Penni loob mistahes interjööris puhtust ning avarust!

Diivanilaud Penni on skandinaavialikult valge ning konkreetsete siluetiga. Sirge joonega lauajalgu ning lauaplaati kaunistavad aga õrnalt ümarad otsad, mis muudavad ka üldmulje pehmemaks, romantilisemaks.

Oma mõõtude poolest sobib see minimalistlik diivanilaud ideaalselt ka kohvilauaks. Pea meetripikkune lauaplaat mahutab kõik vajaliku, mõjumata sealjuures või kohmakalt.

Stiilse valge diivanilaua Penni mõõdud on 90x60x50 cm (pikkus x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055