Diivanilaud Sandkorn 90 cm

341,00 289,85

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus
Mõnusad istumised värskes õhus omaette, lähedaste või sõpradega – need hetked jäävad mäletsuseks veel pikalt!
Diivanilaud Sandkorn on töötlemata tiigipuust ümara lauaplaadiga lauake. Paiguta see näiteks samasse sarja kuuluva tugitooli kõrvale, kust siis mugavalt jahutavat jooki või värskeid marju haarata. Kolmel jalal laud on aegumatu klassika ja püsib tugevalt paigal.
Teadupärast ei vaja tiigipuu viimistlust – nii muutub puit ajapikku hallikaks, mis omamoodi võibki põnev nüanss olla. Kuid tiigipuust mööblit võib ka õlitada või peitsida, kui on soov tooni erksust pikemalt säilitada. Naturaalsed materjalid sinu kodus on head nii sinu tervisele kui ka loodusele meie ümber.Diivanilaud Sandkorn on valikus ka väiksema lauaplaadiga. Võid neid terrassil kasutada koos kui ka eraldi! Talvisel ajal leiavad need kindlasti kasutust näiteks saunamajas.
Mõõdud: 90 x 50 cm (läbimõõt x kõrgus)
Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055