Diivanilaud Sundborn

232,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 197,20

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Romantiline diivanilaud Sundborn, mis loob kodu hubaselt helgeks!

Aseta karastusjook ja snäkid muretult diivani ette madalale lauale ning ela oma lemmiksaadetele kaasa, sest diivanilaud Sundborn on praktiline ja elegantne valik skandinaavialikku interjööri.

Diivanilauda Sundborn iseloomustab puhas disain, läbimõeldud detailid, hele värvigamma ning funktsionaalsus. Laua all keskel paikneb sahtel, kuhu vajadusel üleliigsed teleripuldid ja ajakirjad silme eest ära paigutada.

Diivanilaud Sundborn on ajatu ning kvaliteetse Soome tippdisaini musternäide, mis on populaarne nii oma kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Skandinaavialik stiil ning põhjamaiste disainerite looming püsib kõikide hooajaliste moevoolude kõrval endiselt trendikana just tänu oma lihtsale vormile ning vastupidavusele.

Taanlased nimetavad seda hyggeks, meie aga lihtsalt õnnelikuks eluks, mis on täis helgust, lihtsust ning kvaliteetseid hetki oma kodus iseenda või lähedaste seltsis. Lase oma ruumi põhjamaist valgust ning minimalismi stiilse diivanilaua näol!

Sundborn sarja toodetega saad luua harmooniliselt hubase koduse atmosfääri. Lisaks diivanilauale võid elutuppa paigutada veel samasse sarja kuuluva abilaua, Sundborn TV-kapi, Sundborn kitsama või laiema kummuti.

Mõõdud: 110 x 50 x 65 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055