Diivanilaud Swing

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas tunned, et sinu kontori oote- ja puhkeruumist on miskit puudu? Kas seal diivanilaud on? Õigesti valitud diivanilaud on hädavajalik täiustus iga kontori oote- ja puhkeruumile. Diivanilaud seob kokku kogu ruumi interjööri ja jätab seda ümbritsevatest istumisasemetest kutsuva mulje!

Diivanilaud Swing on välimuselt lihtne ja moodne. Tänu pretensioonitule välimusele sobib diivanilaud Swing väga hästi erinevas stiilis interjööridega. Õhuke lauaplaat ja peenikesed jalad jätavad õhulise ja kaasaegse mulje. Vaatamata asjaolule, et Swing diivanilaua jalad on võrdlemisi peenikesed, on need ülimalt stabiilsed ning varustatud pehmendavate kummiotstega, mistõttu ei riku laud kaunist põrandapinda ega vaipkatet.

Selle lauaga pole kunagi muret, et kohvitassi toetuspind on liiga madalal. Diivanilaud Swing on unikaalne selle poolest, et selle kõrgus on muudetav, seega vastavalt ümbritsevate diivanite ja tugitoolide kõrgusele saad reguleerida laua kõrgust nõnda, et selle ümber on ülimalt mugav kohvitada ja mõnusalt vestlust arendada.

Vali kontoriga ideaalselt sobituvas toonis lauajalad! Diivanilaua Swing jalad saad valida kas grafitihallid, silver-hallid või kroomitud.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055