Helikindel kabiin Air

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Avatud kontor on tõhus tööruum kiire ning vahetu suhtlemise ja sujuva koostöö tagamiseks, ent on mitmeid aspekte, millele lisaks mõtlema peab. Üheks oluliseks teguriks avatud tööruumi kasuks otsustades on vajaduse korral täieliku privaatsuse tagamine.

Heli summutamiseks ning eraldatud tööruumide loomiseks pakub Isku erinevaid vaheseinasüsteeme, ent täielikku heliisolatsiooni selline lahendus ei pruugi pakkuda. Paljud ettevõtted on oma avatud kontorisse soetanud lisaks ka täiesti helikindla kabiini.

Olgu tegemist näiteks privaatse töö- või eraelu puudutava kõnega – enam ei pea keegi koridori või õue kõnelema jooksma ega seeläbi väärtuslikku tööaega kulutama! Helikindel kabiin Air on tagasihoidliku ning lihtsa disainiga ja sobib ideaalselt igasse interjööri.

Meie standardkollektsioonis on kaks erinevate mõõtudega helikindla kabiini Air versiooni: LSK 108x108x207 cm ja LSK 157x128x207 cm. Kui aga soovid erimõõdulist kabiini, siis võta meiega julgelt ühendust ning leiame sulle parima lahenduse!

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055