Kapp Tendo liugustega hall

389,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tendo lükandustega kapp on praktiline ja pakub erinevaid kombineerimisvõimalusi!

Modernne liugustega Tendo kapp võimaldab koos teiste sama sarja toodetega luua kaasaegne terviksisustus kontori, koduse töötoa, laste- või teenindusasutuse jaoks. Kasuta seda kappi vastavalt vajadusele kas lahtisena või suletuna nii tolmu kui pilkude eest. Korrastatud ruumis on kergem tööle keskenduda!

Kaasaegse skandinaavialiku joonega Tendo sari on loodud klientide erinevatele vajadustele mõeldes. Sarja kuulub rida omavahel sobivaid kappe ja riiuleid, mille abil luua puhta ilmega ruum, kus kõigele tarvilikule on oma koht. Riiulitele on võimalik paigaldada ruloo-, klaas- või tavalisi uksi ning osadele mudelitele ka lükanduksi.

Tendo liugustega kapp ühildub materjalilt ja mõõtudelt teiste Tendo sarja esemetega ning toimib hästi ka koos Isku tyle laudade ning Link ja Element vaheseintega. Nii on sul kõige mõistlikuma individuaalse lahenduse loomisel rohkelt mänguruumi! Sisusta kas terve ruum korraga või täienda mööblit ajapikku vastavalt vajadustele.

Kapp on helehallo melamiin mel-130 kattega ning võtmest lukustatav. Sokli taga on peidus reguleeritavad jalad, millega põranda ebatasasust reguleerida.

Mõõdud: 80 x 42,6 x 126 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055