Kapp Torino 120

395,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Viimase 30 päeva madalaim hind: 395,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Klaasuksega kapp Torino on minimalistlik stiililt ja mahukas sisult!

Lumivalge kapp Torino toob sinu tuppa ja mõtetesse selgust ja stiili! Kapp on moderne välimuselt, aga ka olemuselt – olles praktilise ruumijaotusega ja lihtne puhastada. Klaasuste taha on mugav paigutada esemed, mida soovid hoida mõnusalt oma vaateväljas, aga mitte tolmu käes.

Torino 120 kapp sobib hästi ilmestama elutuba, aga ka söögi- või magamistuba. Minimalistliku joonega kappi saab kasutada kaunis koosluses teiste Torino sarja kummutite-vitriinidega või eraldiseisvalt. Kapp Torino lisab kodule ajatut stiilsust ning seda on hõlbus sobitada ka värvirikkasse interjööri.

Klaasustega kapp Torino kuulub Torino kõrgkvaliteedilisse tootesarja. Sarja mööbliesemeid iseloomustab moderne minimalistlik stiil, mida rõhutavad selged jooned, lihtne sokliosa ja minimalistlikud lisadetailid. Tooteperes on veel laias valikus erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Metalljalgadel kapi uksed-sahtlid avanevad ja sulguvad pehmelt ja hääletult ning see on valmistatud vaid kvaliteetsetest materjalidest.

Mõõdud: 120 x 46 x 56 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055