Käsitöö-vaip Helmi / 160×230 cm

398,00 318,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Käsitöö-vaip Helmi teeb kodu nooruslikult stiilseks!

Hoolikalt valitud vaip muudab toa ilme terviklikuks ja lisab interjööri omapära. Käsitöö-vaip Helmi on ideaalne aksessuaar igasse majapidamise, tuues ruumi nooruslikku stiilsust, silmailu ja hubasust.

Erilisi vaipu on keeruline leida. Käsitöö-vaip Helmi on juba ainuüksi seetõttu ainulaadne, et sisustuskaubamajadest ei leia just tihti kvaliteetseid käsitööna valminud sisustuselemente, kuid teadupärast kannab just käsitöö endas enim head energiat. Pole kahtlustki, et käsitsi kootud käsitöö-vaip Helmi annab kodule tõelise lisandväärtuse!

Käsitöö-vaip Helmi stiilsus peitub värvikombinatsioonis ja lahedas täppidest koosnevas rombimustris, mis mõjub värske ja noorusliku elemendina igas ruumis. Vaip on saadaval kahes värvikoosluses – sügavhall ja valge ning kohvipruun ja valge. Käsitöö-vaip Helmi stiilsus sobitub ideaalselt nii elutuppa, magamistuppa kui ka kodukontorisse.

Vaip on kootud villast ja viskoosist ja selle mõõdud on 160×230 cm.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055