Kirjutuslaud Sesi

411,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Puhasta

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tööelu korraldus on muutumas üha enam paindlikumaks ning paljudel meist on võimalus osaliselt või täielikult tööd teha ka kodus olles. Vabadus ise omale sobiv tööaeg ja -viis valida on saamas kõrgelt hinnatud väärtuseks.

Kvaliteetne ja hästi läbimõeldud mööbliese võimaldab kodus töötamise muuta mugavaks ja efektiivseks. Trenditeadlikule ja disaini armastavale inimesele sobib just see kirjutuslaud Sesi! Silmapaistva välimusega laud tõmbab tähelepanu oma selgete joonte ja värskendava värvivalikuga. Kirjutuslauale disainitud kaks sahtliosa on viimistletud mündirohelist tooni, tuues tihtipeale üksluisesse tööruumi veidi elurõõmu juurde.

Tammepuidust kirjutuslaud Sesi on tugev stabiilsetel jalgadel laud, mille taga on lausa rõõm tööd teha, lugeda või kirjutada! Kahest sahtliosast koosnev kõrgendus pakub võimalust sellele näiteks eraldi kuvar paigutada – nii on lahendatud istumise ergonoomika parimal viisil ja silmad ei väsi nii kiirelt. Muidu klassikalised sahtlinupud on asendatud hoopis põnevate avaustega.

Võimalus on valida ka valgendatud tammepuiti, küsi pakkumist!

Trendikas värvikombinatsioonis kirjutuslaud Sesi toob töörõõmu nii kodukontorisse kui ka õpilasele! Eriti hubase interjööri saad luua, kui valid juurde ka samasse sarja kuuluva kummut Sesi.

Sesi seeria tooteid saab valida neljas erinevas värvitoonis: valge, mündiroheline, valge ja hall.

Mõõdud: 155 x 65 88 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Värv

Sesi hall, Sesi mündiroheline, Sesi valge, Sesi vanaroosa

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055