Kirjutuslaud Sundborn sahtlitega

319,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Viimase 30 päeva madalaim hind: 255,20

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Valge kirjutuslaud Sundborn on ilus ja praktiline ese sinu kodus. Paraja suuruse ja kahe sahtliga laud suisa kutsub enda taha istuma. Tänu väljapeetud välimusele ei sobi see mitte ainult töötuppa, vaid kaunistab oma olemusega igat ruumi. Kasu on ka teistpidine, sest kui õppida, töötada või luua kaunis ja meelepärases keskkonnas, siis töö ju suisa lendab käes!

Sundborn mööblit iseloomustab kerge ja õhuline, aga ka veidi vahemerelik stiil. Läbimõeldud detailid tekitavad ruumis kergelt suursuguse õhkkonna. Altpoolt kitsenevad jalad, kaarduv pealisplaadi serv, vaevumärgatavad süvistatud kaunistused välisnurkadel või aktsendina mõjuvad tumedad nupud loovad kauni mõjusa terviku.

Laual on raamist veidi laiem pealisplaat ja kaks tumevaskse ümmarguse nupuga sahtlit. Kombineerides Sundborn kirjutuslauda sama seeria konsoollaua või öökappidega, saad luua meeldivalt mõjusa terviku. Laua taha sobib valatult Sundborn istmepehmendusega tool.

Kirjutuslaua Sundborn mõõdud on 130x50x75 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055