Kirjutuslaud Virta / 3 + 3 sahtlit

1 029,00 823,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kodukontoris töötamine on üks olulisemaid muutusi meie tänases elustiilis. Järjest enam hinnatakse vabadust ning võimalust valida ise sobiv töötamise aeg. Oleme ju kõik erinevad – kes varased lõokesed, kes hilised öökullid.

Et töötamine kodus oleks võimalikult mugav ning efektiivne, tasub investeerida korralikku ning funktsionaalsesse mööblisse. Su kodukontori abimees number üks on kvaliteetne ning täpselt sinu vajadustele vastav kirjutuslaud. Virta kirjutuslaud on eriline oma laia tööpinna (197 cm)  ning hoiustamisvõimaluste poolest – lisaks lauale on komplektis kaks sahtlikappi, mõlemas kolm sahtlit.

Kõikvõimalikud sahtlid, riiulid ning kapid on eriti tänuväärsed juhul, kui majas on väikesed lapsed või koduloomad. Korralikud sahtlikapid tagavad selle, et kõik su olulised dokumendid on kindlas kohas hoiul!

Minimalistliku joonega Virta kirjutuslaua mõõdud on 197x45x72 cm (laius x sügavus x kõrgus). Stiilse disainiga Virta tootesarjas on väga lai valik erinevas mõõdus TV-aluseid, kappe, kummuteid, vitriine ja kirjutuslaudu. Nii saame pakkuda just sinu kodule sobivaimat terviklahendust!

Mõõdud: 197x45x72 cm (Laius x Sügavus x Kõrgus)

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055