Fotod on illustratiivsed.

Komplekt Andy + Lyon

2 295,00 1 836,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kujutle, kuidas veedad ilusad suvised hetkel kõige kallimatega ühe laua taga. Söögilaud Lyon on kogunemisteks loodud!

Aegumatu tiigipuu on väärtuslik materjal, mis kogub ajas omapära ja mälestusi. Eriliseks teeb söögilaua selle pikendatav osa, tänu millele võib igapäeva lauast saada pidulik õhtusöögi laud! Kutsu kokku ammused sõbrad ja pidage üks meeleolukas grillipidu!

Söögilaud Lyon paistab silma oskuslikult tasakaalustatud disaini poolest: elegantne puidust plaat toetub jõulisele musta tooni metallraamile. Klassikaline tiigipuu on eelistatud terrassimööbli materjal just vastupidavate omaduste poolest – tiigipuu ise on looduslikult juba õline ja vastupidav materjal. Laud sobitub täiuslikult erinevate puidust kui metallraamil toolidega.

Pikendatav osa lisab söögilauale Lyon tervelt 58 cm. Lisaplaat avaneb laua keskelt nutika mehhanismi abil.

Komplekti kuulub söögilaud Lyon ning 6 tk Andy toolid, mille seljatugi on 5 asendisse reguleeritav – lõõgastav ja hubane istumispaik pikemateks hetkedeks ja tähtpäevadeks. Tooli istumiskõrgus on 44 cm.

Laua mõõdud: 194/252 x 92 x 76 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tooli mõõdud: 59 x 73 x 109 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055