Kummut Lerhamn 3+1

427,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 341,60

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Skandinaavia puutumatust loodusest inspireeritud Lerhamn sarja mööblist õhkub minimalistlikku stiili: vastupidav, kvaliteetne ja moodne disain sobib väga paljudesse kodudesse. Kummut Lerhamn on kolme sahtli ning ühe suurema kapiuksega tõeliselt mahukas panipaik asjade organieeritud paigutuseks.

Kummut on mööbliese, mis sobib paljudesse ruumidesse – elumajas nii esikusse, kodukontorisse, magamistuppa ja elutuppa. Kontoris võib kummut olla samuti põnev leid, mis muudab ruumi koduseks ja hubaseks, andes seejuures hea võimaluse asjade paigutamisel.

Traditsiooniliste nuppude asemel on vitriin Lerhamni ustel aga disainitud avaused, millest vitriiniuksed mugavalt avada. Tõeliselt minimalistlik disain, mis on inspireeritud müstilisest Skandinaavia loodusest ja rahulikust meelelaadist. Lerhamn sarjale iseloomulikud jalad on  kandilised ja kerge nurga all. Kummut on vastupidav ja sellega on võimalik komplekti soetada ka teiste sama sarja toodetega – tulemuseks on ühtne ja harmooniline kodu!

Kaunis Lerhamni kummut näitab ilmekalt, kuidas lihtsuses peitub võlu! Kompaktne ent mahukas kolme sahtli ja ühe kapiuksega kummut pakub küllaldast ruumi hoiustada igapäeva tarbeesemeid organiseeritult ühes kohas. Miks mitte kasutada kummutit näiteks magamistoas riiete panipaigana?!

Avaras ning puhtas ruumis saab ka meel paremini lõõgastuda. Kõik Lerhamni tooted on valmistatud vastupidavast puidust ning loodud selleks, et kesta kaua. Tutvu ka ülejäänud Lerhamni kollektsiooniga ning kujunda omale koju nauditav ning terviklik interjöör!

Mõõdud: 95 x 40 x 74 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055