Kummut Maserung

573,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 487,05

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kuhu paigutada kõik need üleliigsed esemed, mida igapäevaselt tarvis ei lähe? Nutikalt ära paigutatud asjad loovad ruumi avarust ja puhtust ning vajadusel leiab need jälle kiiresti üles – aseta need mahukasse kummutisse!

Kaasaegse disainiga kummut Maserung on silmapaistev mööbliese sinu elutoas. Kappi iseloomustab naturaalne tammepuidu viimistlus põnevate aktsentidega: kapiustel on unikaalsed käepidemed, mis teevad sellest kapist moeka skandinaavia stiilis panipaiga. Mahukas kummut Maserung on parajalt madal ent lai, tänu millele mahutab see kenasti kõik esemed silme alt ära.

Kummut Maserung toetub tugevatele metallist jalgadele mille ebatraditsionaalne kuju tõmbab tähelepanu ja annab aimu, et ruum on trenditeadlikult sisustatud. Põhjamaiselt mustad jalad harmoneeruvad mustade käepidemete põhjadega. Käepidemed ise on aga lahendatud hoopis puidust plaadiga. Kõik need detailid teevad sellest kapist väljapaistvalt stiilse mööblieseme.

Disaini oma kodu ka teiste Maserung sarja kuuluva sisustusega: TV alus ja kapp loovad koos tervikliku elutoa sisustuse. Skandinaavialikku stiili Maserung sari on niivõrd väljapeetud, et sobib isegi kodukontorisse või miks mitte ka magamistuppa.

Mahukas kummut Maserung on disainitud nelja kapiuksega, millest avaneb mahukas riiulitega panipaik. Kusjuures ka kapi sisemus on musta värvi! Seega pole disainile mõeldud vaid välimuses, vaid see peitub ka peenetes detailides ja sisemuses.

Mõõdud: 120 x 42 x 141 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055