Kummut Sundborn / 4 sahtlit

225,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Stemwood

Viimase 30 päeva madalaim hind: 191,25

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Asendamatu mööbliese asjade hoiustamiseks – kompaktselt mahukas kummut Sundborn!

Romantiliste joontega kummutil on neli mahukat sahtlit kõige selle jaoks, mis vajaksid organiseerimist ja delikaatset ärapaigutust. Valget kummutit ehivad tumevasksed ümmargused nupud ja vertikaalis süvendatud sooned servades. Kerge skandinaavialiskus stiilis kummut kaunistab hästi nii elu- kui ka magamistuba. Sundborn kummutil on raamist veidi laiem pealisplaat ja kergelt kaardus kandilised jalad, mis teevad kummuti visuaalselt kergemaks.

Kummut Sundborn on ajatu ning kvaliteetse Soome tippdisaini musternäide, mis on populaarne nii oma kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Skandinaavialik stiil ning põhjamaiste disainerite looming püsib kõikide hooajaliste moevoolude kõrval endiselt trendikana just tänu oma lihtsale vormile ning vastupidavusele.

Taanlased nimetavad seda hyggeks, meie aga lihtsalt õnnelikuks eluks, mis on täis helgust, lihtsust ning kvaliteetseid hetki oma kodus iseenda või lähedaste seltsis. Lase oma ruumi põhjamaist valgust kummut Sundborn näol!

Sundborn sarja toodetega saad luua harmooniliselt hubase koduse atmosfääri. Samanimelisse sarja kuulub ka näiteks suurem kummut sahtlitega, mille leiad siit.

Mõõdud: 56 x 41 x 82 (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055