Kummut Sundborn 4+2

430,00 344,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Viimase 30 päeva soodsaim hind*: 365,50

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kummut, mis mahutab endasse kõik vajaliku!

Sundborn romantiliste joontega kummutil on mahukad sahtlid kõige selle jaoks, mis vajaksid organiseerimist ja silme eest ärapanekut. Kummutil on kaks suuremat kapiosa ning nende vahel keskel 4 mahukat sahtlit.

Valget kummutit ehivad tumevasksed ümmargused nupud ja vertikaalis süvendatud sooned servades. Sundborn kummutil on raamist veidi laiem pealisplaat ja kergelt kaardus kandilised jalad, mis teevad kummuti visuaalselt kergemaks. Kerge skandinaavialikku stiili kummut kaunistab hästi nii elu- kui ka magamistuba. Tänu oma ajautule joonele sobib see sisustamiseks ka näiteks maamajja.

Kummut Sundborn on ajatu ning kvaliteetse Soome tippdisaini musternäide, mis on populaarne nii oma kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Skandinaavialik stiil ning põhjamaiste disainerite looming püsib kõikide hooajaliste moevoolude kõrval endiselt trendikana just tänu oma lihtsale vormile ning vastupidavusele.

Taanlased nimetavad seda hyggeks, meie aga lihtsalt õnnelikuks eluks, mis on täis helgust, lihtsust ning kvaliteetseid hetki oma kodus iseenda või lähedaste seltsis. Lase oma ruumi põhjamaist valgust kummut Sundborn näol!

Harmoonilise elutoa saad luua näiteks sobitades juurde samanimelisse sarja kuuluva TV-kapi ja diivanilaua.

Mõõdud: 137 x 41 x 82 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055