Kummut Torino 60 / 2 sahtlit / 60x47x56 cm

354,00 283,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva soodsaim hind*: 300,90

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kitsas kahe sahtliga kummut on mööbliese, mis sobib paljudesse erinevatesse tubadesse.

Üleliigsed paberid, ajakirjad, dokumendid või nipsasjakesed – see kitsas kahe sahtliga kummut peidab kõik endasse. Nii muutub ruumi üldmulje korrastatumaks, ilusamaks ja puhtamaks. Kummut Torino on hea valik!

Torino kahe sahtliga kummut sobib väga hästi näiteks magamistuppa, esikusse või väiksemasse kontorisse, sest on kompaktne ja ilusa välimusega. Kõik kummuti liikuvad osad avanevad ja sulguvad pehmelt ning hääletult.

Moderne ja kaasaegne sahtlikapp lisab kodule isikupära ja kaasaegsust. Tänu sellele, et asjad saab kenasti silme eest ära panna või olulised dokumendid sahtlitesse hoiule asetada, muutub kodus või kontoris olemine veelgi nauditavamaks. See Torino kummut on mõnusalt kitsas, laiuselt ainult 60 sentimeetrit ja seetõttu mahub väga paljudesse kohtadesse.

Kahe sahtliga kummut Torino on mõõtudes 60x47x56 cm. Kummuti värvus on valge, jalad on 10 cm metalljalad ning sokkel on 4 cm kõrgune. Tegemist on Torino kõrgkvaliteedilises tootesajars oleva kummutiga. Saadaval on veel väga laias valikus ja erinevates mõõtudes kappe, kummuteid ja vitriine. Nii on sul võimalus luua koju või kontorisse täiuslik terviklahendus!

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055