Lauad Option

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontoriruume sisustades on tähtis soetada mööbliesemeid, mis on mitmekülgsed ja hõlpsasti kohandatavad teise ruumi või hoonesse ümber tõstmisel. Seega tuleks valida esemed, mis on võimalikult ajatu välimuse ja nutika konstruktsiooniga. Võrratu valik kontori sisustamisel on valida moodullaud Option!

Moodullaud Option kuulub stiilse ja ajatu välimusega ning õhulise konstruktsiooniga lauaperekonda. Lauda Option kaunistab esinduslik kroomitud karkass, mistõttu on Option moodullaud sobilik ka kõige eksklusiivsematesse ruumidesse.

Loo oma kontorisse ideaalselt sobituvad lauad! Moodulitest koosnev metallkarkass võimaldab moodustada vastavalt vajadustele ja ruumipaigutusele erineva suurusega laudu. Option tooteperekond koosneb neljast erinevast kroomitud viimistlusega jalatüübist, mis võimaldavad moodustada laudu kõigist Isku P-lauaplaatidest, mille pikkus on kuni 3500 mm.  Moodullaua Option jalgadel on reguleeritavad otsikud. Lauajalad sobivad ka A-plaatidele sügavusega 800 mm ja C-plaatidele sügavusega 700 mm. Meelepärase lauaplaadi kujud ja mõõdud saad valida Isku lauaplaatide laiast valikust.

Lisaks laua suurusele ja kujule on sul võimalik lauaplaadi materjaliks:

naturaalne spoon: pöök, kask, saar, tamm  + erinevad peitsivariandid

laminaat: valge, pöök, kask, tamm, helehall, tumehall, must

Laua jala laius on 680 mm ja kõrgus on 730 mm. Laua ühendussarjade pikkused on 860 mm, 960 mm ja 12060 mm.

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055