Laualamp Diora

319,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Elegantne laualamp Diora tõmbab tähelepanu!

See julge disainiga laualamp köidab meeli oma isikupärase ning unikaalse kujuga. Stiilse laualamp Diora on disainitud elegantse hõbedase keskosa ja läbipaistva klaasist elemendiga kaelaosal. Laualampi Diora toetab stiilne must puidust jalg.

Silmapaistev laualamp Diva sobib nii elutuppa riiulile kui magamistuppa öökapile. Põrandalambi monokroomne värvigamma sobitub enamus stiili interööridega. Dünaamilise kujuga lambijalg on ehitud musta omapärase lambikupliga. See unikaalne laualamp Diora loob tuppa nii valgust kui ka energiat ning sära!

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055