Laud BW Active

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänapäevased lahendused mööblidisainis muudavad meie elu lihtsamaks. Laud BW Active on parim näide kaasaja trendist, mille praktilisus meeldivalt üllatab!

BW seeria kontorimööblit iseloomustab puhaste joontega disain, mis on ühtaegu modernne ja mitmekülgne. Kompaktne laud BW Active lauaplaat on ümaraks lihvitud nurkadega ning trendikalt diagonaalis õhenev – see loob visuaalselt dünaamilise ja kerge üldmulje. Tänu sellele sobib laud kasutamiseks pea igas interjööris.

Mitmeotstarbeline laud BW Active võib olla töölauaks nii kodus kui kontoris, kohvilauaks kui ka abilauaks. Tänu kergesti reguleeritavale kõrgusele saab lauda kohaldada täpsete vajaduste järgi. Nii saab laua taga töötada pea ükskõik millisel toolil istudes või hoopis püsti seistes!

Laud BW Active on valikus nii musta kui valge jalaraamiga. Tänu laiale metallist jalaplaadile on laud tugev ja stabiilne ka töö tegemiseks. Lauaplaat on valikus nii naturaalse kui värvitud puiduspooniga kui ka laminaadist kattega ning alumiiniumist lauaplaadina. Küsi julgesti lisainfot!

Valikus on lauad kahes kõrguse reguleerimisvahemikus: 450 – 730 mm ning 720 – 1100 mm.

Lauaplaadi suurus: 560 x 350 mm.

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055