Laud BW Rix must

397,00 317,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Viimase 30 päeva soodsaim hind*: 337,45

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kui vajaksid koju lauda, mis oleks ühtaegu söögilaud aga võimaldaks ka näiteks tööd teha, siis laud BW Rix on just sellest loodud!

Isku uus ja moodne tootesari BW koosneb ergonoomilisest mööblist, mis lisab tööpäeva energiat ning ilmestab interjööri põhjamaiselt stiilse disainiga. Kollektsiooni kuuluvad musta ja valge värvilahendusega tooted, mis kõik sobivad omavahel tervikliku lahenduse loomiseks. BW sarja mööblit kombineerides täiustad tööruumi uue värske hingamisega!

Kodukontorisse on nutikas valida selline laud, mis lisaks stiilsele välimusele pakuks ka mitmesugust kasutusvõimalust: laud BW Rix võib päevasel ajal olla kodukontoriks, õhtusel ajal aga söögilauaks. Tänu vastupidavale laminaadist lauaplaadile on seda lihtne puhastada ning sobib nii õppimiseks, lugemiseks, töö tegemiseks, söömiseks kui mitmesuguse hobiga tegelemiseks.

Kaldus lauajalad lisavad üldmuljele kergust, tugev lauaplaat aga stabiilsuse. Moodne laud BW Rix sobib nii kontorisse näiteks koosoleku lauaks kui ka koju töö- ja söögilauaks. Perega laua ümber istudes vali juurde vastavalt maitsele kas klassikalised puidust või kaasaegsed pehmendusega söögitoolid. Laua taga tööd tehes võib valida istumiseks aga mugavad ja ergonoomilised töötoolid.

Mõõdud: 160 x 80 x 74 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055