Laud Glen

227,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat, Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Brafab

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Väikesed esemed, mis loovad ühtse terviku – laud Glen on asendamatu osa hubase olemise loomisel.

Mugava istumisnurga juurde kuulub alati ka üks lauake, kus oma kosutavat külma jooki või kausitäis marju hoida. Laud Glen on silmapaistva disainiga tiigipuust lauaplaadiga laud, mis toetub matt mustadele jalgadele. Nautraalse puidu ja musta metalli kombinatsioon mõjub trendikalt. Sobita laud Glen teiste tiigipuust mööbliga või mõne muu puidust aiamööbli kõrvale.

Tänu kompaktsele mõõdule sobib laud Glen nii linnakodu rõdule kui ka suvila terrassile. Kuigi tiigipuust laud on ilmastikukindel, siis on see soovitav pärast hooaega paigutada siseruumi – nii säilib mööbel kauem värskena. Mööblit on soovitatav puhastada aeg-ajalt niiske lapiga, suurema mustuse korral pehme harjaga. Tiigipuust osasid võib aga ei pea hooldama spetsiaalselt selle jaoks ettenähtud vahendiga. Hooldamata tiigipuu muutub aja jooksul loomulikult hallikaks, mis võib olla ka taotluslikult stiilne detail.

Stiilne laud Glen sobib imeliselt ka siseruumi interjööri kaunistama! Paiguta mõned toataimed või muu kunstitaies ning lauast ongi saanud ilmekas aksessuaar!

Komplekteeri juurde ka samasse sarja kuuluv tool ja saadki mõnusa olemise ka pisemale rõdule!

Mõõdud: 60 x 64 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055