Madal klaasustega kapp Linja / kask või valge

367,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Viimase 30 päeva madalaim hind: 311,95

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Lihtsus võib olla täiuslik ja Linja tooteseeria on selle heaks tõestuseks. Madal klaasustega kapp Linja esindab modernset skandinaavia stiili, tuues tuppa selgust ja helgust. Naturaalsest täispuidust kere annab kapile tugevust ja kestvust, klaasist uksed ning metallist ehisdetailid lisavad funktsionaalsust ja omapära.

Kuna Linja toodete stiil sobib nii modernsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju, on klaasustega madalamal kapil palju kasutusvõimalusi. Pea meetripikkused riiulid klaasuste taga mahutavad üllatavalt palju – seetõttu on kapp omal kohal nii elutoas, esikus kui ka lastetoas. Klaasustega kappi Linja pakutakse kauni lumivalgena või naturaalses kasetoonis.  

Kapp Linja on kvaliteetne nii materjalidelt kui teostuselt. Uste täitena on kasutatud vastupidavat karastatud klaasi. Lisaks kapi värvile (kask või valge) saab tellija otsustada ka, milliseid jalgu eelistab – kas puidust, metallist või hoopis soklit.

Klaasustega kapi mõõdud on 90x42x50 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055