Nagi Oksa

180,00 153,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

Laost otsas

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Igal kodul on oma nägu: olemus ning atmosfäär, mille on loonud selle kodu pererahvas. Ühtset stiili silme ees hoides on väga lihtne luua harmooniline tervik, mis kõlab kokku kuni pisemate detailideni välja! Nagi Oksa on meelisaksessuaar neile, kes hindavad funktsionaalseid vorme, mis on pärit loodusest.

Kui öeldakse, et köök on kodu süda, siis esik võiks justkui olla kodu suu: see on meie esimene kontakt selle eluruumiga ning on oluline, et see oleks ehe, siiras, kogu kodu kvintessents! Esiku üks olulisemaid funktsioone on ka üleriiete hoiustamine – ning nagi Oksa võimaldab seda teha väga stiilselt ning praktiliselt!

Nagi Oksa imiteerib mitmeharulist puuoksa, mille paljud harud pakuvad väga palju hoiustamisvõimalusi. See on ideaalne valik eeskätt suuremale perele! Mitmetasandiline ning -haruline nagi mahutab lisaks üleriietele ka kõik mütsid ning kotid. Lustakas nagi tervitab esikusse või garderoobituppa tulijat mängleva disainiga ning loob väga mõnusa esmamulje!

Nagi kõrgus on 180 cm.

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055