Öökapp Sundborn

166,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Stemwood

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Valge lauake Sundborn on kasutatav nii öökapina kui kerge abilauana esikus või elutoas. Kompaktsete mõõtudega öökapp mahub hästi ka veidi kitsamasse ruumiossa ja annab sellele värske ilme. Sahtlis võid hoida asju, mida sa ei soovi eksponeerida, alumisele lisariiulile saad aga mugavalt käest panna näiteks ajakirjanduse või järge ootavad raamatud.

Sundborn mööblit iseloomustab kerge ja õhuline, aga ka veidi vahemerelik stiil. Läbimõeldud detailid tekitavad ruumis kergelt suursuguse õhkkonna. Altpoolt kitsenevad jalad, kaarduv pealisplaadi serv, vaevumärgatavad süvistatud kaunistused välisnurkadel või aktsendina mõjuvad tumedad nupud loovad kauni mõjusa terviku.

Väikesed mõõtmed teevad öökapist Sundborn täiusliku öökapi või abilaua. Kapikesel on raamist veidi laiem pealisplaat, ette avanev tumevaskse ümmarguse nupuga sahtel ja avatud lisatasapind. Kombineerides Sundborn öökappi sama seeria riidekapi või kummutiga, saad luua meeldivalt mõjusa terviku.

Mõõdud: 41 x 35 x 68 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055