Päikesevari Varallo

712,00
605,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Puhasta

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Paistku kõrvetav päike või sadagu jahutavat vihma – päikesevari Varallo päästab mõlemast olukorrast!

Suvise terrassi kujundamisel on lisaks aiamööblile oluline läbi mõelda ka väiksemad detailid. Ka meie põhjamaises kliimas võib päike osutuda liialt kõrvetavaks ning paneb meid varju otsima. Päikesevari Varallo on stiilne ja modernne lahendus, kui soovid iga ilmaga õues istuda!

Tugevast alumiiniumist valmistatud raam toetub ristjalale, mille vahele saab raskused kinnitada. Võimalus on päikesevari kinnitada ka otse terrassile. Ilmastikukindel polüester (250g) on vastupidav just õues kasutamiseks. Tänu heale funktsionaalsusele avaneb ja sulgeb päikesevari Varallo lihtsa vaevaga. Eriti mugavaks teeb kasutamise aga selle kallutatavus – nii saab varju sättida istumise kohale, ilma et peaks selle keset olemist sättima. Suur, 3m läbimõõduga varjualus, pakub kaitset tervele seltskonnale nii UV-kiirte kui vihmasabina eest.

Valikus on päikesevari Varallo beeži või tumehalli tooni.

Mõõdud: 375 x 250 cm (läbimõõt x kõrgus)

Lisainfo
Värv

Beež, Tumehall

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055